Paraclick Sistemi
:: Ana Sayfa
     
  :: Üyelik Sistemi
     
  :: Örnek Kazanç Tablosu
     
  :: Ödememi Nasıl Alacağım?
     
  :: Referanslar
     
  :: SSS
     
  :: İletişim
 
   
 
PARACLICK ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

ParaClick üyeleri bu sözleşmede yer alan tüm maddeleri okuyarak kabul etmektedirler.

1) ParaClick Üyelerinin 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir.
2) Her üyenin 1 üyelik hakkı vardır 2. üyelik veya kendilerine ait ayrı alt üyelik oluşturan üyelerin tüm üyelikleri iptal edebilecektir.
 
3) Üyelerin hesabına kayıtla birlikte 5 TL eklenecek ve sonrasında detaylı kayıt formu doldurdukları zaman 5 TL daha ilave edilecektir.
4) Sistemi yanıltıcı ve gerçek dışı bilgi ile kayıt olan üyelerin üyelikleri böyle bir durum tespit edildiğinde tek taraflı olarak fesh edilebilecektir. Bu sebepten üyelik ve daha sonraki bilgi kayıt formunun gerçek bilgilerle doldurulması gerekmektedir.
5) Sistemi yanıltıcı tekniklerle haksız kazanç elde etmeye çalışan veya hacker yöntemleri ile sisteme zarar vermek isteyen üyelerin üyelikleri tek taraflı olarak fesh edilecektir.
6) Sözleşmede belirtilen sebeplerden dolayı üyeliği iptal edilen kişiler herhangi bir hak talep edemeyeceklerdir.
7) Üyeler panellerine girerek işlem yaparken veya belirtilen web sitelerine giriş yaptıkları zaman Alexa Toolbarının bilgisayarlarında yüklü olmak zorundadır. Alexa Toolbar her ayın 15. günü üyeler tarafından bilgisayarlarından kaldırılacak ve daha sonra modemleri reset edildikten sonra www.alexa.com web sitesinden tekrar yüklenecektir. Bu işlem her ay yapılacaktır. Alexa Toolbarı yüklemeden işlem yapan ve her ay Alexa Tool Barı yenilemeyen üyelerin üyelikleri tespit edildiği anda tek taraflı olarak iptal edilecektir.
8) Üyeler ParaClick paneline giriş yapacakları her gün kullandıkları internet bağlantısı modemlerini açıp kapatmak sureti ile reset edeceklerdir.
9) Üyelere hergün giriş yapabilecekleri web site adresleri üyelik panelleri içinden bildirilecektir. Üyeler bildirilen web sitelerine aynı gün içinde 1 kez girerek para kazanabileceklerdir. Aynı gün içinde 1 den fazla giriş yapmalarında kendileri açısından bir fayda ve zarar yoktur. Ancak ParaClick her site için 0.02 TL tıklama bedeli yüklemektedir.
10) Giriş yapılacak sitelerin adresleri üyelik panelinde listelenmektedir . Üyeler copy/paste yaparak veya site adresini tarayıcılarına (internet araç çubuğuna) direkt yazarak giriş yapmalıdırlar.
11) Üyeler sitelere giriş yaptıkları zaman karşılarına çıkan sayfada yer alan Super Traffic veya Süper Trafik banner’ına tıklayarak açılan pencereye sadece kendilerinin bildiği 6 karakterli (basamaklı) üyelik kodlarını girmektedirler. Her girdikleri siteden hesaplarına 0.02 TL yüklenmektedir.
12) Her ayın ilk haftasının ilk iş günü sonunda, üyelerin hesapları çıkarılmaktadır. 100 TL veya üzeri hesabı olan üyelere aynı ayın 3. haftasının ilk iş günü ödemeleri banka hesaplarına veya bildirdikleri bankalara yapılmaktadır.
13) Banka hesabı olmayan üyelerin ödemelerini istedikleri banka şubesine isimlerine yollanmaktadır.
14) Paraclick ödeme yapacağı üyeden gerektiği durumlarda Nüfus Cüzdanı kopyasını fax veya E-mail ile istemek hakkına sahiptir. Bu Durumda üye 1 kez olmak üzere söz konusu belgenin kopyasını Paraclick ’e ulaştıracaktır.
15)Paraclick kendisine fatura kesebilecek kurumsal üyelerine hak edişlerini KDV de ilave ederek ödeyecektir. Ancak fatura kesemeyecek olan kişilere hak edişlerini öderken gider makbuzu düzenleyecek ve % 11 kesinti yapacaktır. % 10 stopaj ve % 1 fon payı kesintisi yapılacaktır ve üye kişinin adına vergi dairesine ödenecektir..
16) Her ay için geçerli olmak üzere son 1 ay içerisinde toplam 100 ziyaret gerçekleştirmeyen üyenin üyeliği iptal edilecektir.
17) Üyeler 1 yıl içinde en fazla 50 üye (Alt üye) sağlayabileceklerdir. Alt üyelerin tıklamalarından doğan kazançlarının %10'u üyenin hesabına işlenecektir. Üyeler alt üye temini sürecinde hiçbir şekilde spam ile üye bulma yoluna gitmeyeceklerdir. Bu yönde haklarında haklı bir şikayet olması ve üyelerin tanımadıkları kişilere üye panelinden veya başka yöntemlerle davet yolladıklarının tespiti durumunda söz konusu üyenin üyeliği iptal edilecektir.
18) Paraclick ParaClick sistemi içinde yer alan üyelere üye panelleri vasıtasıyla veya E-mail, SMS, Posta ve 3G ile bildirim, duyurular ve tanıtımlar yapabilecektir. Üyeler bu konuda Paraclick ’e yetki vermektedir.
19) Üyeliği sözleşmede belirtilen gerekçelerle iptal edilen üyenin alt üyeleri ile bağlantısı da sona erecektir. Alt üyelerinin üyelikleri devam edecektir ancak eski alt üyelerinin kazançlarından dolayı üyeliği iptal edilen üst üye primi %10 aktarılmayacaktır.
20) Üyeliği sözleşmede belirtilen gerekçelerle iptal edilen üyenin sistemle ilişkisi kesilecek, tekrar sisteme girişine izin verilmeyecek ve hiçbir hak talebinde bulunamayacaktır.
21) ParaClick Sistemi üyenin tıklamalarını takip ve güvenlik açısından sisteme girilen bilgisayara Cookie bırakılmakta, IP kontrolü yapılmakta ve özel başka teknikler ile üyenin ParaClick Sitelerine ziyareti kontrol etmektedir. Dolayısıyla sistem aynı bilgisayardan ve aynı internet bağlantısı üzerinden çoklu üyeliğe izin vermemektedir.
22) Bu sözleşmede belirtilmeyen hususlarla ilgili Türk Ticaret Kanunları geçerli olacaktır.
23) Paraclick ve ParaClick Çalışanları ve onların 1.dereceden akrabaları üye olabilirler ancak sistemden kazanç sağlayamazlar.
24) Anlaşmazlık durumunda T.C. İstanbul Mahkemeleri yetkilidir.
Üyelik

Mail Adresiniz : 
Kullanıcı Şifreniz:
Üyelik Sözleşmesi

 
ParaClick@2009
Copyright © 2009 by NetHizmet. Tüm Hakları Saklıdır.
Gizlilik Sözleşmesi Tüketici Hakları